Atakent Arçelik Servisi

Atakent Arçelik Servisi

Ümraniye Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

Bize İhtiyaç anında Ulaşabileceğiniz İletişim

Telefon

0216 471 59 56

0541 359 44 43

Mail

sahinteknikservis@gmail.com

info@sahinteknikservis.com

Ümraniye merkezi başta olmak üzere Atakent, Çakmak, İnkılap mahallesi, Kazım Karabekir mahallesi ve çevresine Arçelik çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, kombi ve evde kullandığınız bir çok beyaz eşyalarınız için servis hizmeti sunmaktayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Biliyoruz ki en iyi reklam siz değerli müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Bu yüzden vakit ve maddi açıdan sizi üzmeyecek şekilde kalıcı ve garantili çözümler üretiyoruz. Sizde Ümraniye’de her gün onlarca müşterimizin yaptığı gibi bizi tercih edin rahat kavuşun.

Teknolojinin günlük yaşama yön verdiği ve gelişimini de günlük yaşamda karşı karşıya kalınan gereksinimlerden ve taleplerden alarak gelişimini sürdürmesi beyaz eşya teknolojisinde bugün gelinen noktaya ulaşılmasını sağladı. Arçelik beyaz eşya ürünleri ile artık gün içerisinde karşı karşıya kalınan tüm ihtiyaçlarda ve isteklerde son derece profesyonel çözümlerden yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu kapsamda günümüzde yaygın şekilde kullanılan Arçelik beyaz eşya teknolojileri ile birlikte gün içerisinde karşılaşılan her türlü gereksinimi son derece modern koşullar içerisinde karşılayabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu çerçevede de günümüzde yaygın şekilde kullanılan Arçelik buzdolabı modelleri ile birlikte artık buzdolabı kullanımının getirmiş olduğu tüm fırsatlardan ve avantajlardan çok daha üstün standartlarda yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Özellikle de 21.yüzyıl teknolojisinin akıllı teknolojisini barındıran Arçelik markalı buzdolabı modelleri ile çok daha verimli ve çok daha kaliteli bir buzdolabı kullanımına sahip olabilirken, Atakent Arçelik Servisi olarak Arçelik buzdolabı kullanımınız sırasında karşı karşıya kaldığınız tüm sorunlara yönelik olarak profesyonel servis hizmetleri sunmaktayız.

Buzdolabınızı daha uzun ömürlü kullanabilmeniz ve her zaman ilk günkü performansını yakalayarak, daha düşük enerji tüketiminde çok daha kaliteli ve ideal bir soğutma alabilme şansına sahip olabilmeniz konusunda gereksinim duyduğunuz tüm konularda servis merkezimizin deneyimli ve uzman personelleri sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. İleri nesil teknolojiye sahip olan servis altyapımızın yanı sıra her zaman bölgenizde hazır durumda bulunan gezici araçlarımız ile Arçelik buzdolabınızda yaşadığınız soruna müdahaleyi daha kısa süreler içerisinde gerçekleştirerek, en hızlı şekilde buzdolabınızı yeniden ilk günkü performansında kullanmaya başlayabilmenize yardımcı oluyoruz.

Atakent Arçelik Servisi merkezimizin iletişim hattını 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayabilir ve çağrı merkezimizdeki deneyimli çağrı merkezi personelimize, buzdolabı arızası ile ilgili olarak bilgi verebilirsiniz. Bu şekilde en hızlı şekilde bölgenizde bulunan gezici araçlarımız kısa süre içerisinde adresinize ulaştırılarak, buzdolabınızdaki arıza için gerekli olan müdahalelerin erkenden yapılmasını sağlamaktayız. Üstelik tüm arıza onarımı yapılan buzdolabınız için 1 yıllık garanti hizmetleri de sunmaktayız. Böylelikle kısa süre içerisinde yeniden arızalanabilen buzdolabınızın size ek maliyetler oluşturarak, mağdur etmesinin önüne geçmekteyiz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir