Ataşehir Ariston Servisi – 216 471 59 56 – Batı Ataşehir İndesit Ariston Kombi, Beyaz Eşya Klima Servisi

atasehir-ariston

Batı Ataşehir – Ataşehir Ariston ve İndesit Beyaz Eşya Kombi Servisi

026 471 59 56

0535 359 44 43

0541 359 44 43

Gelişen teknoloji ile birlikte beyaz eşya, kombi ihtiyaçlarımıza daha kapsamlı çözümler sunan Ariston beyaz eşya ürünleri, temel görevlerinin yanında fonksiyon özellikleri ile de hayatımızda yerini almakta, diğer yandan kalitesinin yanında ekonomik çözümleri ile tüketiciye alternatifler kazandırmaktadır. Dünyada ve ülkemizde sayısız kullanıcıya hitap eden Ariston, İndesit, beyaz eşya üretimlerinde sayılı markalardan biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurumsal bir işleyiş ile faaliyetlerini İstanbul genelinde tüm bölgelerde geniş şube ağı ile hayata geçiren firmamız, beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım çalışmalarını yaklaşık yirmi yıldır başarılı bir biçimde yerine getirmektedir. Bugün, dünya ölçeğinde firma anlayışı ile hizmetlerini hayata geçiren kuruluşumuz, Ariston beyaz eşya üretimlerinin İstanbul İndesit firması olarak hizmetlerini tüm İstanbullulara vermektedir. Firmamız, ana prensibi yüksek seviyede müşteri memnuniyetini sunmaktır.

Başarılı çalışmalarını İstanbul genelinde olduğu gibi Ataşehir bölgesinde de yerine getiren firmamız, bölgede faaliyet gösteren Ataşehir Ariston Servisi ile uzun yıllardır üst seviyede hizmet vermektedir. Son model araç donanımları ile hizmet gerçekleştiren Ataşehir şubemiz, konusunda uzman personel çalışması ile de bölgede fark edilir bir hizmet gerçekleştirmekte ve bölge halkından takdir toplamaktadır.

Batı Ataşehir Ariston Servisi, günümüz firma anlayışına uygun olarak zengin alt yapısı ile hareket etmekte, daha hızlı hizmet verebilmek için günün yirmi dört saati aktif olarak Gezici Teknik Servisi çalışması ile beyaz eşya arıza ve bakım çalışmalarında bölgede farklı hizmet anlayışını yaşatmaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir