Çekmeköy Ariston Servisi – 0216 471 59 56 – İndesit Byeaz Eşya Kombi Servis

Çekmeköy Ariston Servisi

Çekmeköy İndesit Servisi

0216 471 59 56

0541 359 44 43

çekmeköy ariston servisi

Biz Çekmeköy Ariston Servisi olarak, nitelikli beyaz eşya üretimleri ile dikkati çeken Ariston’un , kuruluş yılından bugüne kadar yalnızca müşteri taleplerini karşılayan beyaz eşya üretimleri değil, aynı zamanda geleceğin teknolojik harikalarını da kullanıcılara sunmak için yoğun bir çalışma sergilemektedir. Ürün araştırma ve geliştirme çalışmalarına sağladığı katkı ile temel görevleri dışında zengin fonksiyonlara sahip olan beyaz eşya üretimlerini de kullanıcılara sunan Ariston, ekonomik fiyat politikası ile de dünya genelinde önemli bir yer edinmiş bulunmaktadır.

Ülkemizde sayısız kullanıcısı bulunan Ariston beyaz eşya ürünlerinin İstanbul ilimizde tek yetkili firması olarak faaliyet gösteren firmamız, bugün ilimiz genelinde her bölgede şubeleri ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Kuruluşumuzdan bugüne müşteri memnuniyeti odaklı hizmet gerçekleştiren ve kurumsal yapımız gereği her çalışmasında disiplin gerçekleştiren firmamız, şubeleri ile entegre bir hizmet ağı geliştirmiş bulunmaktadır.

Çekmeköy bölgesinde yıllardır bölge halkına kaliteli hizmet sunan Çekmeköy Ariston Servisi, bölge ihtiyaçlarına anında cevap verebilecek nitelikte hizmet gerçekleştirmekte, teknolojik donanım zenginliğinin yanı sıra kalifiye personel kadrosu ile bölgede saygın konumunu devam ettirmektedir.

Her çalışmasında yüksek titizlik ve önem içerisinde hareket eden şubemiz, daha hızlı ve kalıcı çözüm sunabilmek amacıyla bölgede Mobil Teknik Servis hizmetini başlatmış, dolayısıyla dakikalar içinde müdahale edebilme olanağı kazanmış bulunmaktadır. Çekmeköy Ariston Servisi, hizmetlerinden yaralanmak için yedi gün yirmi dört saat hizmet veren çağrı Merkezi aracılığıyla iletişime geçebilir, teknik servis, arıza, bakım ve onarım hizmetlerimiz hakkında görüşlerimizi alabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir