Gülsuyu Arçelik Servisi

Gülsuyu Arçelik servisi firmamız, çalışanlarımız ve idare ekibimizle birlikte “ailemizin servisi” diyebilmeniz için çaba göstermekteyiz. Beyaz Eşya, kombi ve klima cihazlarınız için uzun yılların verdiği deneyimle sizlere bir telefon kadar yakındayız. Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi ve klima cihazlarınız için hizmet sunmaktayız.

Gülsuyu Arçelik Servisi Hangi Şartlarda Hizmet Veriyor?

Beyaz eşyalar her evin vazgeçilmezidir. Bu nedenle beyaz eşya alırken de kullanırken de çok dikkatli olmak gerekir. Almadan önce, alınacak makineler iyi bir şekilde incelenmelidir. Özelliklerin istenildiği gibi olup olmadığına bakılmalıdır. Makineye karar verildikten sonra da makinenin kullanımına özen gösterilmelidir.

Evlerde mutlaka bulunan bir beyaz eşya olan buzdolabı sayesinde tüm besinler uzun süre korunmaktadır. Eğer buzdolabı olmasaydı her gün yeniden yemek yapmak gerekecekti. Buda israfa neden olacaktı. Buzdolabı sayesinde hem yiyecekler ve içecekler korunmakta hem de meyve ve sebze stok yapılabilmektedir.

Gülsuyu Arçelik Servisimizin Garantili Hizmeti

Buzdolapları çok önemli beyaz eşyalardan olduğu için, arızalandığı zaman hemen tamir ettirmek gerekmektedir. Buzdolaplarında en çok karşılaşılan problemlerin başında dolabın soğutmaması gelmektedir. Yanı buzdolabı içerisinde meydana gelen bir arızasından dolayı soğutma özelliğinin çoğunu ya da tamamını kaybedebilmektedir. Bu da buzdolabının temel görevini yapamaması anlamına gelmektedir. Durum böyle olunca içinde yer alan besinlerde bozulmaktadır. Böyle bir arıza olduğu zaman mutlaka teknik servis çağırılarak buzdolabının arıza nedeni bulunmalıdır. Buzdolabı başta olmak üzere diğer tüm beyaz eşya problemlerinde Gülsuyu Arçelik Servis çağırılabilir. Buzdolabını dikkatlice inceleyen servis, problemi hızlı ve doğru bir şekilde analiz edecektir ve derhal tamire başlayacaktır. Garantili yedek parçaların kullanıldığı bu servis gerekirse buzdolabını alarak tamirini kendi yerinde gerçekleştirecektir ve sonucunda sapasağlam bir buzdolabı teslim edecektir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir