Kavacık Arçelik Servisi

Kavacık Arçelik Servisi olarak, uzun yıllardır Beykoz ve civar mahallelerine uzman Arçelik beyaz eşya, klima ve kombi servisi hizmeti sunmaktayız. Size bir telefon mesafesinde gezici teknik ekiplerimiz problemlerinizi en kısa sürede yeride, gözünüzün önünde gidermek için araçlarında yedek parça ve teknik ekipman ile donatılmıştır.

Beykoz Kavacık Arçelik Servisi Hizmet Şartları

Sizlere haftanın 6 günü saat 08-30 ile 20-30 arası hizmet veren teknik servis araçlarımız yedek parça ve teknik alet ve gereçlerle tam anlamıyla dolu ve kusuruz bir hizmet için hazırdır. Bu sorunsuz ve sorumluluğunun bilincinde teknik servis hizmetinden yararlamak için tek yapmanız 0216 471 59 56 olan çağrı merkezimizi aramak.

 Buzdolabı Arızalarında Hızlı ve Profesyonel Servis

Buzdolabı teknolojisi, 21.yüzyıl modern dünyasının en önemli teknolojik gelişmelerinden birisidir. Çünkü artık insanların besinlerini daha uzun süreli olarak ilk günkü tazeliğini koruyabilecek biçimde saklayabilme gibi son derece modern standartlardaki avantajlardan yararlanabiliyor. Bu durumda her geçen gün buzdolabı teknolojisinin lüks bir teknoloji olmaktan çıkarak, yaşam alanlarının ve hatta iş yerlerinin en temel gereksinimlerinden birisi haline gelerek, dünyanın her yerinde yaygın şekilde kullanılmasına neden oluyor. Üstün teknolojilere sahip olan Arçelik markalı buzdolapları ile daha düşük enerji tüketiminde çok daha yüksek bir performans elde edilebiliyor. Ancak diğer beyaz eşya ürün gruplarından farklı olarak yıl boyunca 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalışmak durumunda Arçelik markalı buzdolaplarında bakım ve temizliğin düzenli olarak yapılması, Arçelik Servisi merkezimize de gelen arızalar göz önünde bulundurulduğunda büyük bir önem taşıyor.

Çünkü günümüzde servis merkezimize sıklıkla gelen Arçelik buzdolabı arızalanmalarının başında düzenli ve periyodik bakım ve temizlik uygulamaları gerçekleştirilmesi durumunda önlenebilir arızalanmalar olduğu görülüyor. Bu sebep ile alanlarında uzman Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz, Arçelik buzdolaplarınıza yönelik olarak düzenli şekilde bakım ve temizlik uygulamalarını gerçekleştirmeniz konusunda uyarılarda bulunuyor. Buzdolabınızda gerekli olan bakım uygulamalarını gerçekleştirmemeniz durumunda buzdolabınızda önemli arızalanmalar meydana gelebiliyor ki bu tip durumlarda profesyonel yardım almanız, buzdolabınızda çok daha ciddi arızalanmalar ile karşı karşıya kalmamanız açısından büyük bir önem taşıyor.

Deneyim teknik ekibi ile Arçelik markalı buzdolabı modellerinde yaşadığınız sorunlara etkin ve kaliteli çözümler üreten Beyaz eşya, klima ve koıbi servisi  hızlı servis uygulamaları ile modern çağda son derece değerli olan zamanın servis aracı beklenmesi ve arızalı buzdolabı dolayısı ile gereksiz şekilde harcanmasının da önüne geçebiliyor. Böylelikle Arçelik markalı buzdolabınızın arızalanmasına ilişkin olarak kısa süre içerisinde etkin ve kaliteli çözümlerden dünya standartlarına uygun düzeyde servis hizmet anlayışı ve politikası ile çözüme kavuşturabilirsiniz. Buzdolabınızın ileri nesil teknolojisinin dengesini yitirmemesi ve daha uzun vadeli ve her zaman üstün performansta bir kullanım sunması için servis ekiplerimiz tarafından buzdolabı parça değişikliklerinde de sadece orijinal yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir