Küplüce Arçelik Servisi

Küplüce Arçelik Servisi ünvanıyla, 1992 den beri Küplüce’de mahalle sakinlerimizin beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarının servis ihtiyacını karşılamaktayız. Hem de aynı gün, uzman ekip ve orjinal yedek parça kullanımı sayesinde 1 yıl garanti vermek şeklinde uzun yıllar aynı performansla çalışmayı sağlayacak bir biçimde.

Sizde her gün bir çok müşterilerimizin yaptığı gibi bizi tercih edin tüm problemlerinizden hiç üzülmeden kurtulun.

Günümüz teknolojisi ile birlikte artık modern toplum yaşantısında yaşam alanlarında meydana gelen ihtiyaçlar ve var olan istekler için teknolojinin getirmiş olduğu kaliteli çözüm olanaklarından yararlanılabiliyor. Bu sebep ile de günümüz modern yüzyıl dünyasında beyaz eşya teknolojileri yaşma alanlarında yaygın şekilde yoğunluklu olarak kullanılıyor. İnsanların günlük ev işlerini çok daha kaliteli ve çok daha kolay bir şekilde yapabilmesine yardımcı olduğu gibi aynı zamanda da besinlerin çok daha uzun süreler saklanabilmesine yardımcı olacak buzdolabı teknolojileri bulunuyor. Arçelik markalı buzdolabı modellerinde sıklıkla görülebilen sorunlardan birisi olan sesli çalışma sorununa yönelik olarak Küplüce Arçelik Servisi merkezimizin profesyonel çözümleri bulunuyor.

 

Üstün teknolojilere sahip olan Arçelik markalı buzdolabı modellerinde gerekli olduğu gibi en yeni Arçelik teknolojisine uygun standartlardaki servis uygulama altyapımız ile tüm Arçelik buzdolabı modellerinde meydana gelen sesli çalışma sorunu için profesyonel çözümler uyguluyoruz. Bu kapsamda Arçelik markalı buzdolabınızda sesli çalışma sorununun meydana gelmesi üzerine Servis merkezimizin çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayarak, sorununa ilişkin olarak bilgilendirmede bulunarak, özel servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bölgenizde her zaman hazır durumda bulunan ve tam teşekküllü olan gezici teknik servis araçlarımız ile adresinize kısa sürede ulaşan teknik personellerimiz, arızanın çözümünü hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Arçelik buzdolabınızın sesli çalışması durumunda Küplüce Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz buzdolabınızın zemine sağlam şekilde basmamasını ilk olasılık olarak değerlendirmektedir. Bu çerçevede de buzdolabınızın bulunduğu zeminin sert ve düz olmasından emin olduktan sonra buzdolabınızın ayarlanabilir ayaklarını düzelterek, sallanmadan dolayı oluşan sesli çalışma sorununu çözüme kavuşturmaktadır. Eğer bu noktada bir sorun tespit edilmez ise teknik personellerimiz tarafından buzdolabınızın kondanser telleri puntalarından çıkmış olabileceğinden, meydana gelen titreşimi engelleyerek olan gerekli müdahaleleri gerçekleştirmektedir. En son olarak ise Arçelik buzdolabınızın sesli çalışmasına neden olan parçanın sesli çalışan komprasör olması durumunda doğrudan komprasörü değiştirerek, buzdolabınızın gürültülü çalışması sorununa kesin çözüm oluşturmaktadırlar. Buzdolabınızda yapacağımız parça değişimlerinde 1 yıllık garantili olarak uygulamakta olduğumuz orijinal Arçelik yedek parça ürün kullanımına büyük bir önem gösteriyoruz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir