Örnek Mahallesi Arçelik Servisi

Örnek Mahallesi Arçelik Servisi 

Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

Ataşehir Örnek mahallesi Arçelik servisi adı altında uzun yıllardır sizlere Arçelik, Beko, Altus gibi markalarımıza tamir, bakım ve montaj servisi hizmetimizi sunuyoruz. Uzun zamandır Örnek mahallesinde çalıştığımız için mahallemizi ve sizleri iyi tanıyoruz. Bu yüzden bizlere gönül rahatlığıyla cihazlarınızı emanet edebilirsiniz. Araçlarımız yedek parça açısından tam donanımlı olup, elimizden geldiği kadar beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızı atölyeye götürmeden yerinde onarmaya çalışıyoruz. Bu sayede gözünüzün önünde ve taşıma maliyetleri olmadığı için daha uygun ve hızlı bir hizmet almış olursunuz.

Almış olduğunuz hizmetlerde kullandığımız orjinal Arçelik yedek parçaları ve uzman teknisyenlerimiz sayesinde sizlere 1 yıl garantili hizmet sunuyoruz. Genç, dinamik ve güler yüzlü ekiplerimiz sayesinde sizlere hızlı servis sağlıyoruz ve sizi evinizde esir etmiyoruz.

Sizde her gün onlarca müşterimizin yaptığı gibi bizi çağrı merkezimizden arayın ve sorunlarınızı unutun.

İlginizi çekebilecek bazı ayrıntılar;

Günümüz modern yüzyıl dünyasın en önemli ve en fonksiyonel teknolojileri haline gelen yeni  çağın ileri nesil Arçelik çamaşır makineleri ile birlikte çamaşırlar artık çok daha kolay bir şekilde çok daha iyi şekilde yıkanabiliyor. Bu yüzden de günümüz modern yüzyıl dünyasında son derece yoğun şekilde tercih edilmekte olunan Arçelik çamaşır makinelerinin kullanımı esnasında kirli çamaşırlarınızdan, kullandığını çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısına kadar her türlü unsur, çamaşır makinenizin bakım ve temizliğe gereksinim duymasına neden olmaktadır. Bu kapsam dahilinde de alanlarında uzman Örnek mahallesi Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz, çamaşır makinenizin temizlik ve bakımını düzenli olarak gerçekleştirmenizi öneriyor.

Örnek mahallesi Arçelik Servisi merkezimizde özellikle de çamaşır makinelerinin en önemli parçalarından olan hortumunun düzenli temizliğinin yapılmaması nedeni il meydana gelmiş pek çok farklı çamaşır makinesi arızası bulunuyor. Bu kapsamda çamaşır makinenizin su giriş hortumlarının bakım ve temizliğini düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Çamaşır makinenizin su giriş hortumlarını su kaçırma, burulma, çatlama tarzındaki durumlara erken müdahale edebilmek amacı ile göz ile kontrol yapmalısınız. Özellikle de soğuk bölgenizde don tehlikesi bulunması sebebi ile makinenizin soğuk bir yerde durmakta ise kullanılmadığı zamanlarda pompa ve hortumda kalan suyun pompa filtresini çıkartarak, boşaltmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Su giriş hortumlarını da musluktan sökerek, boşaltmanız gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek durumlarda ise kesinlikle profesyonel destek almaya özen göstermeniz büyük bir önem arz etmektedir.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir