Samandıra Arçelik Servisi

Samandıra Arçelik Servisi

Beyaz Eşya Kombi ve Klima Servisi

Sancaktepe ilçemiz başta olmak üzere, Samandıra, Sarıgazi, Ortadağ ve yenidoğan gibi semtlerimizde Arçelik servisi faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. “Bir telefonla anında hizmet” sloganıyla yola çıktık. Sizlere garantili, hızlı ve ekonomik servis hizmeti sağlıyoruz. Cihazlarınızı yerinde, orjinal Arçelik yedek parçalarıyla tamir edip 1 sene garanti veriyoruz. Tek yapmanız gereken bizi arayıp servis çağırmak.

Bizi ihtiyaç anında arabileceğiniz Samandıra Arçelik servisi telefon numaralarımız;

0216 471 59 56

0541 359 44 43

Zamanı gelince işinize yarayabilecek bazı ayrıntılar;

Çamaşır Makinesi Tamburunda Paslanma Oluşumu

Çamaşır makineleri modern yüzyıl dünyasının en önemli teknolojileri olarak insanların yaşamları içerisinde kendisine aktif şekilde yer buluyor. Özellikle de günümüzde insanların çok daha kaliteli ve çok daha profesyonel standartlarda çamaşırlarını yıkayabilmelerine yardımcı olan çamaşır makinelerinde Samsung teknolojisi üstün teknolojisi ve 1.sınıf kalitedeki malzemeleri ile çok daha kaliteli ve çok daha performanslı bir çamaşır makinesi kullanımı sağlamaktadır. Bu kapsamda da günümüzde yaygın şekilde kullanılmakta olunan çamaşır makinelerinde profesyonel ve kaliteli bir yıkamanın sağlanabilmesi amacı ile yaşayabileceğiniz tüm arızalanmalara ilişkin olarak Samandıra Arçelik Servisi merkezimiz tarafından profesyonel uygulama ve işlemler gerçekleştirilmektedir.

Çamaşır makinenizin kullanımı esnasında gerçekleştirebileceğiniz son derece pratik uygulama ve alabileceğiniz önlemler ile çamaşır makinenizin hem performansının düşmesini önleyebilir hem de makinenizin çok daha uzun ömürlü bir kullanıma sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Bu noktada da çamaşır makinenizin temizlik ve bakımı bir kat daha önem kazanıyor ki özellikle de çamaşırlarınızın yıkanmakta olduğu çamaşır makinenizin tambur kısmının düzenli olarak temizlenmesi büyük bir önem taşımaktadır. Çamaşır makinenizin içerisinde bozuk para, iğne tarzında metal parçalar bırakmamanız gerekiyor. Bunun sebebi bu parçaların makinenizin tambur içerisinde pas lekeleri oluşmasına sebep olmasıdır. Bu pas lekelerini klorsuz bir temizleme maddesi kullanarak, temizlemeniz ise mümkündür. Bu lekeleri temizleyebilmek için bulaşık teli ve bu tarz sert cisimleri ise kullanmaktan kaçınmalısınız. Bunun dışındaki tüm performans ve fonksiyon sorunlarında Samandıra Arçelik Servisi merkezimize başvuru yapabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir