Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe Arçelik Servisi

Sancaktepe ilçemizde 1992 yılından beri Arçelik markalı beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınıza teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

Yenidoğan, Samandıra, Sarıgazi ve Ortadağ semtleri yanı sıra civar semtlere de Arçelik servis hizmeti veriyoruz. Bütün Arçelik markalı çamaşır makinesi, buzdolabı, fırınlı ocak, setüstü ocak, elektrik süpürgesi, kombi bulaşık makinesi buzdolbı ve klima gibi cihazlarınıza tamir bakım ve montaj hizmeti için günün 24 saati bizi güvenle arayabilirsiniz. Orjinal ve garantili olan yedek parlarımızla sizlere işin ehli genç güler yüzlü ustalarımız 1 yıl garantili teknik bakım ve onarım hizmeti sunuyor.

Bize ihtiyaç anında ulaşabileceğiniz Sancaktepe Arçelik Beyaz Eşya, Klima, Kombi servisi telefon numaraları; 0216 471 59 56  GSM 0541 359 44 43

İhtiyaç duyabileceğiniz bazı püf noktaları;

Makinelerde Kireçlenme Nasıl Önlenir ve Etkileri Nelerdir?

 

Beyaz eşya teknolojileri 21.yüzyıl dünyasında yaşam standartlarının çok daha kaliteli seviye ulaşmasını sağlıyor. Bu sebep ile de günümüz modern yüzyıl dünyasında son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılmakta olunan beyaz eşya teknolojileri arasında özellikle de çamaşır makineleri öne çıkıyor. Çamaşır makineleri modern yüzyıl yaşantısının en önemli gereksinimleri olan çamaşırların her zaman en yüksek hijyenikliğe sahip olmasını sağlıyor. Üstelik artık bunu eski çamaşır yıkama tekniklerinin zaman alıcı ve son derece zorlu şartlarından uzak bir şekilde çok daha tasarruflu bir şekilde gerçekleştirebilme şansı sunuyor. Sancaktepe Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz, Arçelik çamaşır makinelerinizin bu üstün performansını her zaman daha kaliteli ve daha uzun soluklu olarak deneyim edebilmeniz için kireçlenme konusunda çok daha dikkatli olmanız gerektiği konusunda uyarılarda bulunuyor.

 

Özellikle de çamaşır makinelerinin en önemli problemlerinden birisi olan kireçlenme, makinenizin bağlı bulunduğu şebeke musluğundaki şebeke suyunda mevcut olan kireç yüzünden meydana gelmektedir. Ayrıca makinenizde kireçlenme oluşumunun önemli boyutlara ulaşması, makinenizin kullanım yoğunluğunun dışında bağlı bulunduğu musluktaki şebeke suyundaki kireç yoğunluğu ile ilgilidir. Bu noktada çamaşır makinenizde en yüksek olasılık ile karşı karşıya kalabileceğiniz sorunlardan birisinin de rezistans kireçlenmesi olduğuna dikkat etmelisiniz. Makinenizde kireçlenme problemi neticesinde rezistans yani ısıtıcının ısıyı suya iletme görevini yerine getirememesine sebep olur. Bu durumda makinenizin diğer sorunlarının dışında elektrik sarfiyatının yüksek boyutlara ulaşmasına sebep olur. Kireçlenme şebeke suyundan ve kullanacağınız deterjanlardan kaynaklanabilmektedir. Kireçlenmeyi düşürebilmek amacı ile mutlak suret ile deterjan içerisinde kireç önleyici ürünler kullanmalısınız. Bu noktada makinenizin yıkama suyunu geç ısıtması gibi durumlarla karşılaşmanızda kireçlenme olasılığına karşın Sancaktepe Arçelik Servisi merkezimize başvuru gerçekleştirmelisiniz.

 

[Toplam:6    Ortalama:4.5/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir