Soğanlık Arçelik Servisi

Servis Telefonlarımız

Çağrı merkezi 0216 471 59 56

Gezici ekipler 0541 359 44 43

Kartal Soğanlık mahallesi ve Yeni mahalle civarına Arçelik, Beko Altus markalı cihazlarınız için teknik servis hizmetimizi 1 yıl garantili olarak sağlamaktayız. Arçelik markası altında üretilen çamaşır makinesi, buzdolabı, kombi, klima, ocak, fırın, bulaşıkmakinesi gibi cihazlarınızı 1 sene garantili olarak tamir etmekteyiz.

Soğanlık Arçelik Beyaz Eşya Klima ve Kombi Servisi

Çamaşır makineleri yeni teknoloji dünyasında insanların ve yaşamları içerisindeki en büyük yardımcıları olarak öne çıkıyor. Günümüzde beyaz eşya teknolojileri her ne kadar her evin en etmek gereksinimlerinden birisi haline gelmiş olsa da çamaşır makinelerinin, diğer ürünlere göre çok önemli bir yeri ve etkisi bulunmaktadır. İnsanların çamaşırlarını çok kısa süreler içerisinde çok daha kaliteli ve çok daha tasarruflu bir şekilde yıkayabilmesine ve hijyenik hale getirebilmesine yardımcı olan çamaşır makinelerinde meydana gelebilecek arızalanmalar durumunda da ideal teknolojik altyapı ile bölgenizde Soğanlık Arçelik Servisi merkezimiz tarafından profesyonel hizmetler sunulmaktadır.

Özellikle çamaşır makinelerinde çok sık şekilde karşı karşıya kalınmakta olunan çamaşır makinesinin su dolar dolmaz boşalması probleminin kısa süreler içerisinde kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesini sağlamaktadır. Bu çerçevede de çamaşır makinenizin su tahliye hortumunun ucu, makinenizin seviyesine göre oldukça alçak bir seviyede ya da yere düşmüş durumda olabileceğinden, su tahliye hortumunun uygun seviyede tutulmasını sağlayarak, sorunun çözümünü sağlamaktadır. Bu noktada özellikle çamaşır makinenizin ayarlanabilir yapıdaki fonksiyonel ayaklarının da çok önemli bir rolü bulunduğundan ayaklarında dengeli biçimde ayarlanmış olması kontrol edilmektedir.

Servisimizin uzman ve deneyim sahibi olan teknik personelleri tarafından gereklilik arz eden durumlarda gerçekleştirilmekte olunan çamaşır makinesi parça değişimleri sırasında ise yalnızca orijinal Arçelik yedek parça ürünlerinin kullanımı gerçekleştirilmektedir. 7 gün 24 saat iletim hattımız aracılığı ile Soğanlık Arçelik Servisi merkezimize başvuru yapabilirsiniz.

[Toplam:10    Ortalama:5/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir