Ümraniye Ariston Servisi 216 471 59 56 Ümraniye İndesit

umraniye-ariston

Ümraniye Aristonİndesit Servisi Telefon ve İletişim Bilgileri

0216 471 59 56

0541 359 44 43

0535 359 44 43

Günümüz toplumsal hayatta kullanımları gereği önemli yer edinen ve vazgeçilmez araçlar olarak mekânlarımızda yer edinen beyaz eşyalar, yalnızca temel görevlerini yerine getirmemekte, aynı zamanda ilerleyen teknoloji sayesinde fonksiyonlarındaki üstünlükle kullanım zenginliği kazandırmaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli yenilenmenin peşinde olarak nitelikli ve kaliteli beyaz eşya üretimlerini kullanıcılara kazandıran Ariston, dünyada elde etmiş olduğu başarıyı bugün ülkemizde de yaşamaktadır. Kullanıcı sayısı milyonlara ulaşan Ariston, ürün geliştirme araştırmalarını sürekli olarak güncellemektedir.

Konfor ve rahatlık sunan Ariston beyaz eşya ürünlerinin İstanbul Teknik servisi olarak çalışmalarını yaygın şubeleri ile gerçekleştiren firmamız, İstanbul genelinde her bölgede kurumsal olarak faal çalışmalar meydana getirmektedir. Günümüz firma anlayışına uygun olarak modern bir çizgide çalışmalarını hayata geçiren Ümraniye Ariston Servisi, araç ve gereç donanımlarında son teknolojik yenilikleri bünyesine katmakta, her çalışmasında en sağlıklı sonucu elde edebilmek için farklı firma anlayışında hareket etmektedir.

Beyaz eşya ürünlerinde lider konumda bulunana Ariston markasının Ümraniye sakinlerine hizmetlerini gerçekleştiren Ümraniye İndesit Servisi, günümüz müşteri profiline uygun olarak nitelikli çalışmalarını günün yirmi dört saati aktif bir biçimde yerine getirmektedir. Servisimiz, dünya ölçeğinde gerçekleştirdiği hizmet sunumu ile bölge sakinlerinin beyaz eşya arıza ve bakım taleplerini haftada yedi gün yirmi dört saat süreyle karşılamakta, sağlıklı ve nitelikli hizmet anlayışı çerçevesinde Mobil Teknik Servis uygulamasını hayata geçirmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir