Ümraniye Demirdöküm Kombi Servisi 0216 471 59 56

Kış mevsimi geldiğinde hepimizin ilk öncelikli konusu ısınmadır. Ülkemiz, dört mevsimin hüküm sürdüğü nadir yerlerden biri olduğundan, ısıtma ve soğutma konuları her zaman gündemde olmaktadır. Isınma ile ilgili doğalgaz kullanımının yayılmasıyla birlikte kombi kullanımı da artmıştır. Kombilerinizi kullanmaya başlamadan evvel, yaptıracağınız bakımlar cihazınızın ısıtma performansını arttıracak, yakıt sarfiyatını da düşürecektir.

Ümraniye Demirdöküm kombi servisi olarak, garantisi bitmiş olan kombilerinizin bakımları ile ilgili her türlü hizmeti vermekteyiz. Arızası olan kombilerinizin tamir ve bakımları için firmamızı aradığınızda, sizlere cevap veren elemanlarımız, arıza ile ilgili kısa bilgileri sizden almakta ve sizlere randevu vermektedir. Randevularımızı genel olarak aynı gün içine vermeye özen göstermekteyiz. Teknik ekiplerimiz, sizlerden aldığımız bilgiler sayesinde hazırlıklarını yapmakta ve randevularına gitmektedirler.

Adresinize gelen ekiplerimiz, kombi arızasına müdahale etmeden önce arıza tespit çalışması yapmakta ve arızayı kesin olarak belirlemektedir. Belirlenen arıza ile ilgili sizlere bilgi verilmekte, sizden alınan onay sonrasında onarım çalışmalarına başlanmaktadır. Diğer taraftan değiştirilmesi gereken herhangi bir parça varsa, bununla ilgili de sizlerden onay alınmakta ve onayınıza müteakip değişim yapılmaktadır. Değiştirilen parçalar, markanın orijinal ve garantili yedek parçaları olup, hiçbir şekilde ikinci el ya da garantisi olmayan parçalar kullanılmamaktadır.

umraniye demirdokum servisi

Garantisi olmayan kombilerinizin onarımı tamamlandıktan sonra, firmamız 1 yıl süreyle geçerli olan ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Bu garanti süresi içerisinde, firmamızın yapmış olduğu onarımdan kaynaklanabilecek herhangi bir sorun oluştuğunda ücretsiz olarak sorun giderilmekte ve gerekli bakımları yapılmaktadır. Ümraniye Demirdöküm servisi olarak, haftanın yedi günü, tatil günleri de dahil olmak üzere aralıksız olarak teknik servis hizmeti vermekteyiz. Mesai saatleri dışında oluşan kombi arızalarınız için mobil telefonlarımızdan bize ulaştığınız zaman servis hizmeti alma imkanına sahipsiniz. Firmamız, gezici servis hizmetleri ile de bölgedeki müşterilerimizin, acil ve hızla giderilmesi gereken kombi arızalarına hemen müdahale etmektedirler. Bizleri aradığınızda, adresinize en yakın gezici ekibimiz size yönlendirilmekte ve sorun giderilmektedir.

Ümraniye Demirdöküm servisi olarak, firmamız kombilerinizin tamir ve bakımları ile ilgili uygun fiyat avantajlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Servis hizmetlerimiz ve diğer birçok ayrıcalıklarımızdan yararlanmak isteyenler, garantisi olmayan kombilerinin arızalarında firmamızı arayarak en doğru ve kaliteli servisi alabilirler.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir