Zümrütever Arçelik Servisi

Beyaz Eşya Servisi | Klima Servisi |Kombi Servisi

Maltepe ilçemize, Zümrütevler ve civar semtlerimize 1992 yılndan beri Arçelik, Beko, Altus markalı  beyaz eşya, klima ve kombi servisi olarak hizmet veriyoruz. Orjinal Arçelik yedek parça ve uzman teknisyenlerimizin deneyimi ile sizlere kalıcı çözümler üretiyoruz.

Günün her saati kayıt bırakabileceğiniz 7/24 çağrı merkezimiz; 0216 471 59 56 ile sizlerin her zaman yanınızdayız. Bölgenizde hazır bulunan gezici servislerimizle aynı gün, yerinde uygun fiyatlı onarım için gerekli koşullarımızı sağlıyoruz.

İşinize yarayabilecek bazı ayrıntılar;

Günümüzün en ileri nesil teknolojilerine sahip olan Arçelik çamaşır makineleri ile çok daha kaliteli bir çamaşır yıkama işlemi gerçekleştirebilme şansına sahip olabilirsiniz. Ancak üstün teknolojilere ve çağının en kaliteli malzemelerinden üretilmiş olan Samsung çamaşır makinenizin kullanımı esnasında diğer tüm beyaz eşya teknolojilerinde olduğu gibi dikkat etmeniz gereken bir takım önemli noktalar bulunuyor. Özellikle de Zümrütevler Arçelik Servisi merkezimize gelen başvurularda genel olarak bu noktalara gerekli olan özenin gösterilmemesinden kaynaklı olarak meydana gelen arızalanmalar öne çıkıyor.

Günümüzde Arçelik çamaşır makinenizde belirli periyotlar halinde temizlik ve bakım çalışmalarını gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu temizlik uygulamaları sırasında makinenizin daha yüksek performanslı olacak biçimde çalışmasını ve yıkama potansiyelinin artışına imkan verecektir. Bu temizlik ve bakım uygulamalarında bireysel olarak Zümrütevler Arçelik Servisi merkezimizin alanlarında uzman teknik ekiplerimize gereksinim duymadan gerçekleştirebileceğiniz bir takım uygulamalar bulunuyor. Bu temizlik ve bakım uygulamalarını gerçekleştirmeniz esnasında dikkatli bir şekilde hareket etmeniz de büyük bir önem taşımaktadır. Aksi halde makinenizin parçalarında hasara yol açarak, çok ciddi arızalanmaların önünü açabilirsiniz. Bu kapsamda da makinenizde misal olarak deterjan çekmecesi gibi dişli yapıya sahip olan plastik nitelikteki parçaları çıkartırken ve takarken, dişlilerine dikkat etmeniz büyük bir önem arz etmektedir. Bu durum makinenizin deterjan çekmecesinin fonksiyonunu yerine tam performanslı olarak getirememesine ve hatta makinenizin bu bölümünden su kaçışına sebep olabilir.

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir